Zapisy

Zapisy dostępne są w Profilu Zawodnika wydarzeń organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Kliknij i przejdź na stronę profilu zawodnika

Cennik - Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

1) Rejestracja, uczestników startów młodzieżowych odbywać  się będzie poprzez formularz dostępny tylko i wyłącznie z poziomu Profilu Zawodnika, znajdującego się na stronie internetowej www.gpx.gdyniasport.pl. Rejestracja poprzez formularz zamieszczony w Internecie trwać będzie do dnia 30 stycznia do godz. 23:59 r. Po tym terminie rejestracji dokonać będzie można tylko i wyłącznie w dniach: 10 lutego w Biurze Zawodów mieszczącym się w namiocie na końcu Skweru Kościuszki naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego (Al. Jana Pawła II) w godzinach 15:00 – 20:00 oraz 11 lutego w Biurze Zawodów mieszczącym się w namiocie na końcu Skweru Kościuszki naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego ( Al. Jana Pawła II ) w godzinach 8:00 – 13:00, przy czym Organizator zastrzega, iż w tych dniach zarejestrowanych zostanie tylko pierwsze 200 osób (łączna pula pakietów startowych dla biegów młodzieżowych).

2) Pakiety startowe zawodników młodzieżowych odbierać będzie można wyłącznie w dniach:

10 lutego (piątek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w namiocie na końcu Skweru Kościuszki naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego (Al. Jana Pawła II) w godzinach 15:00 – 20:00

11 lutego (sobota) w Biurze Zawodów mieszczącym się w namiocie na końcu Skweru Kościuszki naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego ( Al. Jana Pawła II ), w godzinach 8:00 – 13:00.

Zawodnicy, którzy nie zarejestrują się w terminie, nie otrzymają pakietów startowych, nie będą wpisywani na listę uczestników, nie będą mogli wystartować w zawodach oraz nie zostaną sklasyfikowani.