Zapisy

Rejestracja na wydarzenia z cyklu PKO Grand Prix Gdyni odbywa się przy użyciu Profilu Zawodnika imprez organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Kliknij i przejdź na stronę profilu zawodnika

Cennik - Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

1) Rejestracja, uczestników do Marszów Młodzieżowych odbywać się będzie poprzez formularz dostępny tylko i wyłącznie z poziomu Profilu Zawodnika, znajdującego się na stronie internetowej www.gpx.gdyniasport.pl. Rejestracja poprzez formularz zamieszczony w Internecie trwać będzie do dnia 24 kwietnia do godziny 23.59) r. Po tym terminie rejestracji dokonać będzie można tylko i wyłącznie w dniach: 5 maja w Biurze Zawodów mieszczącym się Gdynia Arena ul. Kazimierza Górskiego 8 w godzinach 15: 00 – 20: 00 oraz 6 maja w Biurze Zawodów mieszczącym się w Gdynia Arena ul. Kazimierza Górskiego 8 w godzinach 8:00 – 9: 30, przy czym Organizator zastrzega, iż w tych dniach zarejestrowanych zostanie tylko pierwsze 100 osób (łączna pula pakietów startowych dla wszystkich Marszów).

2) Pakiety startowe do Marszów Młodzieżowych odbierać będzie można wyłącznie w dniach:

- 5 maja (piątek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Gdynia Arena ul. Kazimierza Górskiego 8·w godzinach 15:00 – 20:00

- 6 maja (sobota) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Gdynia Arena ul. Kazimierza Górskiego 8 w godzinach 8:00 – 9:30.

Zawodnicy, którzy nie zarejestrują się w terminie, nie otrzymają pakietów startowych, nie będą wpisywani na listę uczestników, nie będą mogli wystartować w zawodach oraz nie zostaną sklasyfikowani.