Sponsorzy

Sponsor tytularny:

PKO BP logo Sponsorem tytularnym cyklu PKO Grand Prix Gdyni jest PKO Bank Polski. Bank od wielu lat angażuje się w działania na rzecz sportu, podejmując liczne inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Wspiera także pracowników w rozwijaniu swoich sportowych pasji – w Banku działa sekcja biegowa licząca obecnie ponad 480 osób. Od 2013 r. realizuje autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i sponsoruje największe imprezy biegowe w całej Polsce, w tym PKO Poznań Maraton, PKO Wrocław Maraton, PKO Silesia Marathon, cykle takie jak: PKO Grand Prix Gdyni, PKO Rzeszów Biega, biegi historyczne wchodzące w skład Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”, a także wiele innych, lokalnych zawodów.

Podczas wszystkich tych wydarzeń prowadzone są charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia lub zdrowia, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Od 2013 r. odbyło się 226 akcji „biegnę dla…”, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 237 beneficjentów kwotą ponad 3,23 mln zł. W 2016 r. Bank zorganizował także po raz drugi ogólnopolską sztafetę charytatywną w 12 miastach – 2. PKO Bieg Charytatywny. Uczestnicy w całym kraju, wraz z uczniami biorącymi udział w PKO Biegu Charytatywnym Młodych, wybiegali w sumie 32 391 okrążeń. W zamian za ich zaangażowanie Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała blisko 633 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce.

baner pko bank polski 630x100


Sponsorzy:

helios logo

Kino Helios zlokalizowane jest w największym centrum handlowo -rozrywkowym trzeciej generacji na Pomorzu i w północnej Polsce – Centrum Riviera. Posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, a także ekrany perełkowe Harkness. Oprócz ciekawych premier kinowych w kinie organizowane są imprezy, takie jak: Walentynki, Ferie, Dzień Dziecka i inne spotkania okolicznościowe.

Przed wejściami do sal kinowych znajdują się: nowoczesny Helios Bar z popcornem, napojami, a także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach.

Do dyspozycji zmotoryzowanych widzów kina jest parking Centrum Riviera.

Lotto_znak_fix Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Dysponuje siecią ponad 14 tysięcy punktów sprzedaży, pracujących w systemie online. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne, umożliwiające między innymi zawieranie zakładów w czasie rzeczywistym. Firma odpowiedzialna społecznie, która stale się rozwija by wyprzedzać potrzeby rynku i klientów, dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo oferowanych produktów. Dzięki Totalizatorowi Sportowemu właścicielowi marki LOTTO, rzesze Polaków mogły i nadal mogą cieszyć się z wygranych! Setki, jeśli nie tysiące, mogły zrealizować nawet najśmielsze marzenia! Miliony korzystały z obiektów sportowych, które powstały dzięki funduszom przekazywanym przez spółkę.
We wszystkich działaniach prospołecznych, w tym oczywiście w działaniach związanych ze sportem, niezwykle ważny jest pewien fakt, a mianowicie, że inwestowane przez Totalizator Sportowy pieniądze pochodzą od Graczy. Oznacza to, że każdy z nich, ma swój wkład w rozwój polskiego sportu – tego na najwyższym olimpijskim poziomie, i tego, który można nazwać szkolnym, osiedlowym, gminnym, miejskim – po prostu amatorskim. Totalizator Sportowy gra z Wami w jednej drużynie już od 60 lat!

Lotto baner 630x100