EXPO

PKO Grand Prix Gdyni to największy cykl biegów ulicznych w północnej Polsce i drugi w skali kraju. Wydarzenie to uznane zostało najlepszą imprezą biegową roku 2015 i nagrodzone je statuetką im. Tomasza Hopfera w kategorii cykl. W 2017 roku podczas 2 wydarzeń z cyklu – Biegu Europejskiego oraz Nocnego Biegu Świętojańskiego, przygotowaliśmy możliwość zaprezentowania przez firmy związane ze sportem, aktywnością fizyczną i zdrowiem ekspozycji swoich produktów.

Expo stanowi doskonałe miejsce spotkania z klientem. W czasie trwania targów regularnie pojawia się kilka tysięcy uczestników. To świetna okazja do prezentacji firm i towarów związanych z branżą sportową – odzieży, sprzętów elektronicznych, producentów suplementów czy miejsc świadczących usługi prozdrowotne i rekreacyjne.

Targi podczas naszych wydarzeń dostępne będą w dniach 5-7 maja (Gdynia Arena) oraz 8-9 czerwca (Hala Gier GCS). Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą dla Wystawców. W przypadku rezerwacji należy przesłać maila klikając w baner „skontaktuj się”.

pobierz ofertę

skontaktuj się