Kto wygra Bieg Niepodległości?

Kto zwycięży w ostatnim 4. starcie tegorocznego PKO Grand Prix Gdyni? Komu przypadnie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej? Tego dowiemy się już w sobotę 11 listopada br. około godz. 15:30!

Swój strat w Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim zapowiedzieli najlepsi z najlepszych. Czy znakomity Marek Kowalski, który zwyciężył w Biegu Europejskim i tym razem stanie na najwyższym stopniu podium? A może to ubiegłoroczny zwycięzca PKO Grand Prix Gdyni Tomasz Grycko sięgnie po trofeum?

Obaj zawodnicy mają za sobą po dwa starty w tegorocznych biegach PKO Grand Prix Gdyni. Tomasz Grycko był pierwszy podczas Biegu Urodzinowego. Marek Kowalski zajął pierwsze miejsce na Biegu Europejskim, a podczas Biegu Urodzinowego był trzeci. Przed ostatnim biegiem Tomasz Grycko wyprzedza Marka Kowalskiego o 1 minutę i 25 sekund!

Do klasyfikacji generalnej liczone są czasy z trzech najlepszych startów danego zawodnika.